-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Знищувач документів (шредер) ГДА
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-005588-a
Завершена
42 462.00
UAH з ПДВ
Номер:
870bec56c5eb401da1cce79dcdbce7c6
Внутрішній номер закупівлі:
29635520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-005588-a
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
09600, Україна, Київська область, Київ, Київська обл., Рокитнянський р-н, с. Савинці
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
42 462.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 12:28 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 12:28 - 02.07.2026 08:00
Аукціон:
з 03.07.2026 12:04
Період кваліфікації:
02.07.2026 08:00 - 02.07.2026 12:03
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 462.00 Знищувач документів (шредер) ГДА