-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво фортифікаційних споруд (опорний пункт, схема №15) на рубежі оборони м. Чернігів (Коригування 2)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-005381-a
Торги не відбулися
1 642 754.40
UAH з ПДВ
Номер:
1fa2d09c33cf410988b5de20421a311a
Внутрішній номер закупівлі:
29635325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-005381-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366374
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернигов, вул. Реміснича, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Ковтонюк +380462941552 gkh_sektor_zakupivel@chernigiv-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 642 754.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 12:19 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 12:19 - 10.07.2026 01:00
Аукціон:
з 13.07.2026 12:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 642 754.40 Нове будівництво фортифікаційних споруд (опорний пункт, схема №15) на рубежі оборони м. Чернігів (Коригування 2)