-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво фортифікаційних споруд (опорний пункт, схема №14) на рубежі оборони м. Чернігів (Коригування 2)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-005279-a
Торги не відбулися
1 080 519.60
UAH з ПДВ
Номер:
124e8a1320724f8793f857d59c06950b
Внутрішній номер закупівлі:
29635239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-005279-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366374
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернигов, вул. Реміснича, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Ковтонюк +380462941552 gkh_sektor_zakupivel@chernigiv-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 080 519.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 12:14 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 12:14 - 10.07.2026 01:00
Аукціон:
з 13.07.2026 11:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 080 519.60 Нове будівництво фортифікаційних споруд (опорний пункт, схема №14) на рубежі оборони м. Чернігів (Коригування 2)