-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-004929-a
Закупівля проводиться відповідно до технічної специфікації
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c62eaac2efb84de3b56d57e1bbfd0c8f
Внутрішній номер закупівлі:
29634876
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-004929-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кулікова Ірина 380660810021 uzhkgb_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 11:56 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 11:56 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 12:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 000.00 Послуги з утримання доріг та громадських місць на території Лозівської міської територіальної громади