-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крани кульові (засувка)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-003911-a
Завершена
1 067 480.00
UAH з ПДВ
Номер:
fc648557a0564322bcd2a1a57fa768d3
Внутрішній номер закупівлі:
29633872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-003911-a
Замовник:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39604270
-
Адреса:
02175, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе 148-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сольський Олег Олександрович 380445632767, 380672202671 kk_tender@kkdarn.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 067 480.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 12:18 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 12:18 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 14:49
Період кваліфікації:
02.07.2026 00:00 - 06.07.2026 11:52
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 067 480.00 Крани кульові (засувка)