-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту засобів комп’ютерної техніки (код 50310000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-003633-a
Торги не відбулися
164 483.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a291945849a426e834e04a001b38d4d
Внутрішній номер закупівлі:
29633588
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-003633-a
Замовник:
Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
20064120
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Грушевського, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оноцька Віта Вікторівна 380442553347 onotska@rada.gov.ua http://www.rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
164 483.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 11:12 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 11:12 - 02.07.2026 10:00
Аукціон:
з 03.07.2026 14:54
Період кваліфікації:
02.07.2026 10:00 - 07.07.2026 17:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 483.00 Послуги з ремонту засобів комп’ютерної техніки (код 50310000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)