-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт службових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-002399-a
Завершена
39 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
aaaae02d8a0d42939d13769418f73402
Внутрішній номер закупівлі:
29632373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-002399-a
Замовник:
Виконавчий комітет Шишацької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04384368
-
Адреса:
38000, Україна, Полтавська область, селище Шишаки, вул.Соборності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Закладна +380535293030 tendervkomitet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
39 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 13:22 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 13:22 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 13:33
Період кваліфікації:
02.07.2026 00:00 - 02.07.2026 08:12
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 000.00 Поточний ремонт службових автомобілів