• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тверде паливо – вугілля кам’яне

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 24 робочих дні
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 24 робочих дні

1 867 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 6e6662b9da464d029a76846e5a3194b3
Внутрішній номер закупівлі: 29632063
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-24-002112-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Прибужанівської сільської ради
Контактна особа: Риндіна Ольга Олександрівна +380980739727 osvita41431802@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 867 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 10:20 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2026 10:20 - 20.07.2026 20:00
Аукціон: 31.07.2026 14:35 - 31.07.2026 15:10
Період кваліфікації: з 31.07.2026 15:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 867 500.00 Вугілля кам'яне