-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стрічка конвеєрна. Код ДК 021:2015 (42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-001089-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Завершена
264 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
3a88296f268b4057814a9046b8453aec
Внутрішній номер закупівлі:
29631052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-001089-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шеремета Світлана Георгіївна 380487272394 ntvm@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
264 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 09:35 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 09:35 - 02.07.2026 12:00
Аукціон:
з 03.07.2026 12:21
Період кваліфікації:
02.07.2026 12:00 - 07.07.2026 10:10
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴264 500.00 Стрічка конвеєрна. Код ДК 021:2015 (42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)