-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
38434310-2 Шумоміри (Шумомір – віброметр 1 класу SVAN979 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-000973-a
Завершена
833 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
8139b9d1e2314c2aa80824bd4a93634c
Внутрішній номер закупівлі:
29630940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-000973-a
Замовник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіт Дмитро Олександрович 380967161852 dkit@ukrcsm.com http://www.ukrcsm.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
833 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 09:29 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 09:29 - 06.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 15:32
Період кваліфікації:
06.07.2026 00:00 - 08.07.2026 08:20
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴833 333.33 38430000-8 Детектори та аналізатори (38434310-2 Шумоміри (Шумомір – віброметр 1 класу SVAN979 або еквівалент)