• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Послуги з демонтажу та транспортування рекламних засобів, вивісок, табличок (конструкцій, об’єктів) за замовленнями

Під час заповнення електронної форм Учасник зазначає ціну пропозиції в гривнях без врахування ПДВ. У разі, якщо Учасником процедури закупівлі є платник ПДВ, при укладанні договору про закупівлю сума ПДВ буде додаватися до «остаточної пропозиції» без врахування ПДВ відповідно до законодавства України. Остаточна цінова пропозиція Учасника, подана без ПДВ, повинна бути тотожною сумі Договору без ПДВ.

Завершена

247 967.17 UAH без ПДВ
Номер: e13a143464ce4676b2d20d129d443097
Внутрішній номер закупівлі: 29630412
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-24-000442-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАДПРОЕКТ"
Контактна особа: Людмила Петрова +380673090070 norazp106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 247 967.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 08:56 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2026 08:56 - 02.07.2026 00:00
Аукціон: з 02.07.2026 11:51
Період кваліфікації: 02.07.2026 00:00 - 06.07.2026 09:03
Період завантаження договору: 12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴247 967.17 Послуги з демонтажу та транспортування рекламних засобів, вивісок, табличок (конструкцій, об’єктів) за замовленнями