-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (12 найменувань)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-014522-a
Завершена
153 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
772409f15abf4c188edf3c940b1cf827
Внутрішній номер закупівлі:
29629945
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-014522-a
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Олександр Хлипавка +380976616128 vmkccreg_logis@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
153 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 23:38 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 23:38 - 01.07.2026 12:00
Аукціон:
з 02.07.2026 11:22
Період кваліфікації:
01.07.2026 12:00 - 06.07.2026 17:12
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (12 найменувань)