• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Живильні середовища і добавки

Завершена

86 000.00 UAH з ПДВ
Номер: eb981762d9ce41c59626db87bb746171
Внутрішній номер закупівлі: 29629802
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-014372-a   
Замовник: Одеська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Контактна особа: Інна Валеріївна Любомська +380975173685, +380487053097 odlabtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24930000-2 ФотохімікатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 86 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 22:03 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 22:03 - 01.07.2026 09:00
Аукціон: з 02.07.2026 11:48
Період кваліфікації: 01.07.2026 09:00 - 07.07.2026 09:52
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴86 000.00 Живильні середовища і добавки