-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Живильні середовища і добавки
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-014354-a
Завершена
370 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0b57d190126d4b5f99639b21365dafc0
Внутрішній номер закупівлі:
29629786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-014354-a
Замовник:
Одеська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
00702972
-
Адреса:
67667, Україна, Одеська область, смт Хлібодарське, Одеський район, вул. Маяцька дорога, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Валеріївна Любомська +380975173685, +380487053097 odlabtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24930000-2 ФотохімікатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 21:51 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 21:51 - 02.07.2026 09:00
Аукціон:
з 03.07.2026 15:41
Період кваліфікації:
02.07.2026 09:00 - 07.07.2026 14:23
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴370 000.00 Живильні середовища і добавки