-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки, персональні комп’ютери, моноблоки. ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (ДК 021:2015 –30213100-6 - Портативні комп’ютери, ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери, ДК 021:2015: 30213300-8 Настільні комп’ютери)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-014289-a
Закупівля здійснюється за програма 2201390 Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ. Суспільні
Завершена
536 399.00
UAH з ПДВ
Номер:
8d87062f686449dd837a301c6921eaf6
Внутрішній номер закупівлі:
29629725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-014289-a
Замовник:
Національний університет Києво-Могилянська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
16459396
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, Київ, вул.Г.Сковороди 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Гордієнко +380980026049 o.hordiyenko@ukma.edu.ua http://www.ukma.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
536 399.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 21:04 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 21:04 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
з 01.07.2026 15:22
Період кваліфікації:
01.07.2026 00:00 - 02.07.2026 19:02
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴536 399.00 Ноутбуки, персональні комп’ютери, моноблоки. ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (ДК 021:2015 –30213100-6 - Портативні комп’ютери, ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери, ДК 021:2015: 30213300-8 Настільні комп’ютери)