-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Професійний спортивний інвентар для зимових видів спорту (гірські лижі– 12 пар; кріплення до гірських лиж– 8 пар; гірськолижні черевики – 2 пари)»
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-014022-a
Торги не відбулися
796 992.00
UAH з ПДВ
Номер:
e0ed5868a3e7479d98b558e4aa426df0
Внутрішній номер закупівлі:
29629458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-014022-a
Замовник:
Комунальний заклад "Центр олімпійської підготовки Закарпатської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25450879
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул.Заньковецької Марії, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Татарова +380664396851 centrolimpijskoipidgotovki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
796 992.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 18:38 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 18:38 - 01.07.2026 09:00
Аукціон:
з 02.07.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴796 992.00 Професійний спортивний інвентар для зимових видів спорту