-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-013784-a
Торги не відбулися
127 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
efcabd0c1254435ebd4a72ee31aeda2f
Внутрішній номер закупівлі:
29629221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-013784-a
Замовник:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
03346058
-
Адреса:
76009, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Капущак Леся Ігорівна +380342720785 070887kli@gmail.com http://tke.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
127 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 17:47 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 17:47 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
з 01.07.2026 14:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴127 100.00 Мастильні засоби