-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засіб дистанційної фото– (відео-) фіксації (38650000-6 фотографічне обладнання, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-013604-a
Мова тендерної пропозиції - українська
Завершена
675 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fb20fb720f084aaca0589866f5850d14
Внутрішній номер закупівлі:
29629043
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-013604-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
ДЕХТЯРЕНКО Марина Артурасівна 380671219047 MADekhtiarenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
675 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 17:22 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 17:22 - 01.07.2026 19:00
Аукціон:
з 02.07.2026 13:46
Період кваліфікації:
01.07.2026 19:00 - 03.07.2026 12:24
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴675 000.00 Засіб дистанційної фото– (відео-) фіксації (38650000-6 фотографічне обладнання, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)