-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Знаки поштової оплати (ДК 021:2015 код 22410000-7: Марки)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-013582-a
Торги не відбулися
1 497 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
4651db29315d42d1828f36d3d28a6a40
Внутрішній номер закупівлі:
29629022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-013582-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Оксаніч +0322586783 zakupivli_lviv_gunp@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 497 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 17:20 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 17:20 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
з 01.07.2026 12:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 497 600.00 Знаки поштової оплати (ДК 021:2015 код 22410000-7: Марки)