-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-012472-a
Завершена
128 058.00
UAH з ПДВ
Номер:
2c6d772df59b48708d0ab664094018d8
Внутрішній номер закупівлі:
29627909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-012472-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Барська міська лікарня" Барської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982488
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, місто Бар, вулиця Каштанова, будинок 34B
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайляк Леся Миколаївна +380982273029 barlikarnya@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
128 058.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 16:27 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 16:27 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
з 01.07.2026 15:43
Період кваліфікації:
01.07.2026 00:00 - 07.07.2026 16:41
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴128 058.00 Лабораторні реактиви