-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт гаража будівлі пожежного депо з гуртожитком літера «А» 20 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області за адресою: вул. Б.Хмельницького, 92 А, м. Івано Франківськ. Код ДК 021:2015 45450000-6 -«Інші завершальні будівельні роботи»
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-012097-a
Торги не відбулися
1 771 296.00
UAH з ПДВ
Номер:
90d4c10985e34eaa8a22f484d61599d3
Внутрішній номер закупівлі:
29627531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-012097-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38163053
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул.Франка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Владислав Євгенійович 380342596580 1dprz.if@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 771 296.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 16:23 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 16:23 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 13:48
Період кваліфікації:
02.07.2026 00:00 - 06.07.2026 14:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 771 296.00 Поточний ремонт гаража будівлі пожежного депо з гуртожитком літера «А» 20 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області за адресою: вул. Б.Хмельницького, 92 А, м. Івано Франківськ. Код ДК 021:2015 45450000-6 -«Інші завершальні будівельні роботи»