-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), яке відповідає вимогам ДСТУ 7146:2010 «Вугілля кам’яне та антрацит для побутових потреб. Технічні умови» (далі – Національний стандарт ДСТУ 7146:2010) та вимогам ДСТУ 3472:2015 «Вугілля буре, кам’яне та антрацит. Класифікація» (далі – Національний стандарт ДСТУ 3472:2015); вугілля кам’яне марки Г (13-100), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015 та вугілля кам’яне марки ДГ (25-200), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-012067-a
Завершена
840 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a8bdb2f348504f6baf0c1dae892a1557
Внутрішній номер закупівлі:
29627506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-012067-a
Замовник:
Комунальний заклад "Чемерпільська гімназія" Заваллівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34085731
-
Адреса:
26335, Україна, Кіровоградська область, с. Чемерпіль, вул. Центральна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Кіт +380681043580 ksusakit34@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
840 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 16:09 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 16:09 - 18.07.2026 18:00
Аукціон:
31.07.2026 12:48 - 31.07.2026 13:11
Період кваліфікації:
31.07.2026 13:11 - 04.08.2026 11:59
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴840 000.00 ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), яке відповідає вимогам ДСТУ 7146:2010 «Вугілля кам’яне та антрацит для побутових потреб. Технічні умови» (далі – Національний стандарт ДСТУ 7146:2010) та вимогам ДСТУ 3472:2015 «Вугілля буре, кам’яне та антрацит. Класифікація» (далі – Національний стандарт ДСТУ 3472:2015); вугілля кам’яне марки Г (13-100), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015 та вугілля кам’яне марки ДГ (25-200), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015