• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям. Послуги з приймання та оброблення відходів від знепісочування

Завершена

350 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 8c973198788746daac19891f86781896
Внутрішній номер закупівлі: 29627411
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-011961-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Контактна особа: Іванов Дмитро Юрійович 380612711207 ivanov.d@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 16:10 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 16:10 - 01.07.2026 00:00
Аукціон: з 01.07.2026 14:35
Період кваліфікації: 01.07.2026 00:00 - 01.07.2026 15:35
Період завантаження договору: 07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴350 000.00 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям. Послуги з приймання та оброблення відходів від знепісочування