• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 44410000-7 – Вироби для ванної кімнати та кухні (Сифон для умивальника – 44410000-7)

Завершена

1 800.00 UAH з ПДВ
Номер: bee92e77476a4a419c13b180a60cb512
Внутрішній номер закупівлі: 29627124
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-011686-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua https://nupp.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 15:56 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 15:56 - 01.07.2026 08:00
Аукціон: 02.07.2026 11:47 - 02.07.2026 12:10
Період кваліфікації: 02.07.2026 12:10 - 08.07.2026 13:55
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 800.00 ДК 021:2015 – 44410000-7 – Вироби для ванної кімнати та кухні (Сифон для умивальника – 44410000-7)