• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Вода питна бутильована для проведення Всеукраїнської профільної школи Малої академії наук України «Вчися, твори, досягай» для дітей військовослужбовців

Завершена

6 960.00 UAH без ПДВ
Номер: f6286baaa0a24f15911943989a424dfa
Внутрішній номер закупівлі: 29626794
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-011371-a   
Замовник: Національний центр "Мала академія наук України"
Контактна особа: Лукач Євген Олександрович 380966534344 lukach@man.gov.ua http://man.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 6 960.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вода питна бутильована для проведення Всеукраїнської профільної школи Малої академії наук України «Вчися, твори, досягай» для дітей військовослужбовців
Код ДК 021:2015: 41110000-3 Питна вода
Кількість 40 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Чепа Марина Іванівна
Ціна пропозиції 6 960.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.06.2026 15:46
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a14fca1008244d2cb7573f209857498d
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-23-011371-a-a1
Постачальник: Фізична особа підприємець Чепа Марина Іванівна
Номер договору: 22-06-3
Сума договору: 6 960.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 22.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ (1).pdf
pdf
449 школа червень.pdf
pdf
Обгрунтування_пп_4_п_13.pdf
pdf
Чепа 6960.pdf