-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Морозильна скриня та холодильник побутовий (39710000-2 Електричні побутові прилади, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-011238-a
Мова тендерної пропозиції українська
Торги не відбулися
124 115.16
UAH з ПДВ
Номер:
8cd70601e7df48e8a5f4fe786035af29
Внутрішній номер закупівлі:
29626661
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-011238-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна, Житомирська область, Житомир, *****
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
ДЕХТЯРЕНКО Марина Артурасівна 380671219047 MADekhtiarenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
124 115.16 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 15:42 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 15:42 - 01.07.2026 16:00
Аукціон:
з 02.07.2026 11:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴124 115.16 Морозильна скриня та холодильник побутовий (39710000-2 Електричні побутові прилади, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)