-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з навантаження (перенавантаження), вивезення, розвантаження та перевезення деревини на території Іванківського надлісництва в тому числі: Лот №1 (Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот№2 (Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот№3 (Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот№4 (Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот№5 (Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот№6 (Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот№7 (Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот№8 (Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот№9 (Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини); Лот №10 (Послуги з перевезення деревини)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-010263-a
Завершена
29 592 410.00
UAH без ПДВ
Номер:
74c23503b97447c792d69ee56c29d1d0
Внутрішній номер закупівлі:
29625784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-010263-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василець Марія Леонідівна 380635399909 mariia.vasylets@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
29 592 410.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 15:16 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 15:16 - 01.07.2026 09:00
Аукціон:
з 02.07.2026 11:22
Період кваліфікації:
01.07.2026 09:00 - 06.07.2026 11:31
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 493 620.00 Лот №1 - Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини
- Лот №2 ₴3 493 620.00 Лот №2 - Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини
- Лот №3 ₴3 493 620.00 Лот №3 - Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини
- Лот №4 ₴3 493 620.00 Лот №4 - Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини
- Лот №5 ₴3 493 620.00 Лот №5 - Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини
- Лот №6 ₴3 493 620.00 Лот №6 - Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини
- Лот №7 ₴3 493 620.00 Лот №7 - Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини
- Лот №8 ₴1 709 310.00 Лот №8- Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини
- Лот №9 ₴1 709 310.00 Лот №9- Послуги з навантаження, вивезення та розвантаження деревини
- Лот №10 ₴1 718 450.00 Лот №10 - Послуги з перевезення деревини