• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Прокат підіймальних кранів із оператором

Торги не відбулися

208 380.00 UAH з ПДВ
Номер: 9d85cab2b2794d9ebe1e79923290e7d7
Внутрішній номер закупівлі: 29625381
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-009866-a   
Замовник: КП "ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ БАГАЧЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Кубявка Оксана Вікторівна +380474062056 kptmzakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 208 380.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 15:15 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 15:15 - 01.07.2026 01:00
Аукціон: з 02.07.2026 15:17
Період кваліфікації: 01.07.2026 01:00 - 29.07.2026 15:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴208 380.00 Прокат підіймальних кранів із оператором