-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування викового навантажувача марки МANITOU MI - 25D
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-009502-a
Завершена
45 626.00
UAH з ПДВ
Номер:
c049dc13526245b7b5fbfa2b6c7cd9f7
Внутрішній номер закупівлі:
29625006
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-009502-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
33441250
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Боярка, вулиця Лісодослідна будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пелих Олена Олексіївна 380459835461 economic.blds@nubip.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
45 626.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 14:55 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 14:55 - 01.07.2026 10:00
Аукціон:
02.07.2026 11:06 - 02.07.2026 11:29
Період кваліфікації:
02.07.2026 11:29 - 08.07.2026 10:18
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴45 626.00 Послуги з технічного обслуговування викового навантажувача марки МANITOU MI - 25D