• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

асфальтобетонна суміш АСГ Др. Щ В НП ІІ БНД 70/100 та бітум БНД 70/100

Завершена

993 652.50 UAH з ПДВ
Номер: 2699f6ea405345179782850e518cc38b
Внутрішній номер закупівлі: 29624894
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-009388-a   
Замовник: Комунальне підприємство "ЗАТИШНЕ МІСТО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Ревякіна +380956166034 irinarewyakina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 993 652.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 14:49 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 14:49 - 02.07.2026 00:00
Аукціон: з 02.07.2026 13:51
Період кваліфікації: 02.07.2026 00:00 - 07.07.2026 14:41
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴993 652.50 асфальтобетонна суміш АСГ Др. Щ В НП ІІ БНД 70/100 та бітум БНД 70/100