• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до пільгових категорій дітей Яринівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

Завершена

298 890.00 UAH без ПДВ
Номер: 638acc25b81e4eae990a22cf536a04f7
Внутрішній номер закупівлі: 29624843
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-009346-a   
Замовник: ЯРИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Кушмирук Ольга 380992012528 znz_yarunivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 298 890.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Яринівської гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 34580, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Яринівка, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 44 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 298 890.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.06.2026 14:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 18bb9c67c1fb4aa584571ec3923af936
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-23-009346-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Номер договору: 1
Сума договору: 298 890.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 16.01.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
рамадас з 2 угодами.pdf