-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Суміш насіння газонних трав
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-009072-a
Завершена
16 351.00
UAH без ПДВ
Номер:
6121acf283ff46c2ab242775cdb606f8
Внутрішній номер закупівлі:
29624581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-009072-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мельник Анатолій Анатолійович 380384263830 melnyk.anatolii@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 351.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 14:41 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 14:41 - 02.07.2026 09:00
Аукціон:
з 03.07.2026 11:18
Період кваліфікації:
02.07.2026 09:00 - 15.07.2026 14:32
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 351.00 Суміш насіння газонних трав