• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля Toyota 4Runner

Торги не відбулися

180 299.54 UAH з ПДВ
Номер: b79a2c356a68499c837678708bd08f76
Внутрішній номер закупівлі: 29624489
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-008979-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Ольга Матвєєва +380675607996 mo6311r@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 180 299.54 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 14:37 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 14:37 - 01.07.2026 00:00
Аукціон: з 01.07.2026 11:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴180 299.54 Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля Toyota 4Runner