-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Затискачі та зажими для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-007657-a
Завершена
246 759.61
UAH без ПДВ
Номер:
dfbc5451374949e494db0cdc46a481f2
Внутрішній номер закупівлі:
29623174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-007657-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
246 759.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 13:47 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 13:47 - 01.07.2026 08:00
Аукціон:
02.07.2026 11:48 - 02.07.2026 12:17
Період кваліфікації:
02.07.2026 12:17 - 11.08.2026 10:12
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴246 759.61 ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Затискачі та зажими для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")