-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги по Коростишівському надлісництву, в тому числі: ЛОТ 1 (лісозаготівельні послуги); ЛОТ 2 (лісозаготівельні послуги); ЛОТ 3 (лісозаготівельні послуги); ЛОТ 4 (лісозаготівельні послуги); ЛОТ 5 (лісозаготівельні послуги).
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-007477-a
Завершена
16 702 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
3f73074d69104cd59a0a13ff099ed510
Внутрішній номер закупівлі:
29622987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-007477-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубріна Ганна Валентинівна 380963521897 annzubrina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 702 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 13:36 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 13:36 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
01.07.2026 11:01 - 01.07.2026 13:52
Період кваліфікації:
01.07.2026 13:52 - 06.07.2026 11:10
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 228 000.00 Лот 1 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №2 ₴2 616 800.00 Лот 2 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №3 ₴2 616 800.00 Лот 3 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №4 ₴4 418 000.00 Лот 4 (Лісозаготівельні послуги)
- Лот №5 ₴3 823 000.00 Лот 5 (Лісозаготівельні послуги)