-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура Лампи настільні
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-007229-a
Інформація, що вимагається пунктами 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Завершена
234 068.40
UAH без ПДВ
Номер:
03832610471948eaa6c74c20a48d0c12
Внутрішній номер закупівлі:
29622742
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-007229-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Свірський Євген Олександрович 380442383348 Svirskyi.YO@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
234 068.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 13:24 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 13:24 - 01.07.2026 12:00
Аукціон:
02.07.2026 13:23 - 02.07.2026 13:46
Період кваліфікації:
02.07.2026 13:46 - 09.07.2026 10:39
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴234 068.40 Лампи настільні