• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Каталізатор № 68

Завершена

138 900.00 UAH з ПДВ
Номер: ee3756d829f34353bfb4b65ed7d4aa3b
Внутрішній номер закупівлі: 29622456
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-006939-a   
Замовник: Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик"
Контактна особа: Катерина Слободянюк +380931325063 voloshchenko_88@ukr.net http://elastik.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 138 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 13:08 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 13:08 - 01.07.2026 13:04
Аукціон: з 02.07.2026 15:41
Період кваліфікації: 01.07.2026 13:04 - 01.07.2026 14:08
Період завантаження договору: 07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴138 900.00 Каталізатор № 68