-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сервер баз даних (ДК 021:2015 - 48820000-2 Сервери)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-006436-a
Завершена
746 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
e69047332b9a423cb33bc64e363bdb4a
Внутрішній номер закупівлі:
29621965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-006436-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44096797
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Лєщенко Олена 380730033170 o.leshchenko@uss.gov.ua http://www.uss.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
746 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 12:40 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 12:40 - 01.07.2026 13:00
Аукціон:
02.07.2026 12:52 - 02.07.2026 13:15
Період кваліфікації:
02.07.2026 13:15 - 09.07.2026 12:38
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Головне управління ДПС у Київській області
Головне управління ДПС у Київській області
UA-EDR 44096797
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴746 800.00 Сервер баз даних (ДК 021:2015 - 48820000-2 Сервери)