• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДСП ламінована, ДВП ламіноване, крайка ПВХ, цвяхи

Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому за номенклатурою

Завершена

32 791.57 UAH з ПДВ
Номер: ebd46734de2e4ba6bf5651356d55f4e6
Внутрішній номер закупівлі: 29621410
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-005894-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Контактна особа: Владовський Дмитро Валерійович 380978804988 DVladovskyi@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 32 791.57 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 12:14 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 12:14 - 01.07.2026 14:00
Аукціон: з 02.07.2026 13:38
Період кваліфікації: 01.07.2026 14:00 - 02.07.2026 12:59
Період завантаження договору: 08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴32 791.57 ДСП ламінована, ДВП ламіноване, крайка ПВХ, цвяхи