• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015:44330000-2: Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (ДК 021:2015: 44334000-0 — Профілі: кутник 40х40х3мм )

Завершена

88 145.94 UAH з ПДВ
Номер: 7b16ca923ede4a2abff7d26fca6fd512
Внутрішній номер закупівлі: 29621355
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-005834-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Контактна особа: Надія Миколаївна Кривоноженкова 380573931654 tender_2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 88 145.94 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 12:14 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 12:14 - 01.07.2026 00:00
Аукціон: з 01.07.2026 14:00
Період кваліфікації: 01.07.2026 00:00 - 01.07.2026 12:49
Період завантаження договору: 07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴88 145.94 ДК 021:2015:44330000-2: Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (ДК 021:2015: 44334000-0 — Профілі: кутник 40х40х3мм )