-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: бетоно-контакт грунтовка; ДК 021:2015: 44111200-3 – Цемент: цемент CEM II/B-S 32.5 N)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-005453-a
Завершена
74 590.25
UAH з ПДВ
Номер:
985b197ab1f042c9872b42b706607988
Внутрішній номер закупівлі:
29620965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-005453-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37763844
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ МЕТАЛІСТА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Миколаївна Кривоноженкова 380573931654 tender_2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
74 590.25 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:59 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:59 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
з 01.07.2026 12:44
Період кваліфікації:
01.07.2026 00:00 - 01.07.2026 12:29
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 590.25 ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: бетоно-контакт грунтовка; ДК 021:2015: 44111200-3 – Цемент: цемент CEM II/B-S 32.5 N)