-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легковий транспортний засіб спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015-34110000-1 «Легкові автомобілі»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-004391-a
Завершена
2 961 196.00
UAH з ПДВ
Номер:
7a68be2fb2224ef6a839c7109b181cc5
Внутрішній номер закупівлі:
29620288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-004391-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Вікторія Мороз +380932870364 vgz02410@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 961 196.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:32 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:32 - 01.07.2026 11:00
Аукціон:
з 02.07.2026 13:16
Період кваліфікації:
01.07.2026 11:00 - 03.07.2026 10:08
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 961 196.00 Легковий транспортний засіб спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015-34110000-1 «Легкові автомобілі»)