-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Мототранспортні засоби для перевезення)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-004652-a
Завершена
4 572 370.83
UAH без ПДВ
Номер:
920cd6129d574df6a3a9c473b124bd6b
Внутрішній номер закупівлі:
29620160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-004652-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Плеса Тетяна Петрівна 380444612227 plesa-tp@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 572 370.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:30 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:30 - 02.07.2026 14:00
Аукціон:
з 03.07.2026 12:41
Період кваліфікації:
02.07.2026 14:00 - 09.07.2026 17:17
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 572 370.83 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Мототранспортні засоби для перевезення)