• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі

Торги не відбулися

201 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9097ecfceff44a0dbbb59ff98a73fc76
Внутрішній номер закупівлі: 29619810
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-004293-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
Контактна особа: Олексій Виговський +380503552961 alex_spx@ukr.net https://dsbt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 201 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 11:18 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 11:18 - 01.07.2026 09:00
Аукціон: з 02.07.2026 14:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴201 000.00 Послуги з діагностики та обстеження технічного стану пристроїв для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісі