-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини гальм трамваїв
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-003952-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
196 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
11a69643f1824b7587b19a0d2d30eebc
Внутрішній номер закупівлі:
29619471
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-003952-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грибовська Наталія 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
196 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:16 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:16 - 02.07.2026 12:00
Аукціон:
03.07.2026 11:49 - 03.07.2026 12:18
Період кваліфікації:
03.07.2026 12:18 - 26.08.2026 14:21
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴196 000.00 Запасні частини гальм трамваїв