-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Коростишівське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-003917-a
Завершена
1 911 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
846aa1033efa4b52a6c023461741602d
Внутрішній номер закупівлі:
29619439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-003917-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурлак Анна Олегівна 380752926364 anna.burlak@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 911 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:07 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:07 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
з 01.07.2026 13:33
Період кваліфікації:
01.07.2026 00:00 - 01.07.2026 15:31
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 911 500.00 Лісозаготівельні послуги Коростишівське надлісництво