-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ШИНИ ДЛЯ СПЕЦТЕХНІКИ
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-003806-a
Торги не відбулися
420 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
58b479af06cb46da86d520603ea10678
Внутрішній номер закупівлі:
29619338
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-003806-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30083966
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Максим Черпатюк 380000000000 omts1@ntec.mk.ua http://www.ntec.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
420 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:03 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:03 - 01.07.2026 12:00
Аукціон:
з 02.07.2026 13:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 500.00 Шини для спецтехніки