-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби домашнього текстилю
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-003797-a
500, 538_39510000-0
Завершена
230 150.00
UAH з ПДВ
Номер:
9fa272b46a764cacaf181ddfdc746c9b
Внутрішній номер закупівлі:
29619331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-003797-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39510000-0 Вироби домашнього текстилюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 11:03 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 11:03 - 01.07.2026 00:00
Аукціон:
01.07.2026 11:43 - 01.07.2026 12:06
Період кваліфікації:
01.07.2026 12:06 - 03.07.2026 12:42
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 150.00 Вироби домашнього текстилю