-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі для повітряного ретранслятора
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-003430-a
Завершена
102 324.00
UAH без ПДВ
Номер:
5646e85427e04e2f8f63b84da4025f9f
Внутрішній номер закупівлі:
29618943
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-003430-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Кулик +380634392222 dmytro.v.kulyk@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
102 324.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплектуючі для повітряного ретранслятора
Кількість
35 штука
Період постачання
16.06.2026 - 25.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СОКОЛОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3447804618
-
Адреса:
49069, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Міського Лісу будинок 32, відповідно до ЗУ "Про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" не перебачено наявності у ФОП кінцевого бенефіціарного власника
Ціна пропозиції
102 324.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.06.2026 10:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a12ab1230b6f4412a090e1c8233fb73a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-23-003430-a-a1
Постачальник:
СОКОЛОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3447804618
-
Адреса:
49069, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Міського Лісу будинок 32, відповідно до ЗУ "Про державну реєстрацію фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" не перебачено наявності у ФОП кінцевого бенефіціарного власника
Номер договору:
712
Сума договору:
102 324.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
16.06.2026 10:45
Статус:
Підписаний