• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оливи та мастила

Торги не відбулися

1 561 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ea57fc06c3a347f3a63235c39130658f
Внутрішній номер закупівлі: 29618845
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-003323-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
Контактна особа: Синявський Олександр Олександрович 380459447880 oleksandrzakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 561 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 10:48 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 10:48 - 01.07.2026 00:00
Аукціон: з 01.07.2026 15:51
Період кваліфікації: 01.07.2026 00:00 - 03.07.2026 10:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 561 000.00 Оливи та мастила